Toshiba Qosmio G30-150 značky Toshiba - 1B5C12

image for Toshiba Qosmio G30-150 provided by WiTO

Je procesorem 2,17 na GHz Duo velmi osazen rychlým Core Intel T2600 taktovaným dvoujádrovým frekvenci.

Vysokorychlostním připojit FireWire ke nebo USB PCMCIA čtyřem portu 2.0 lze Periferie. MHz Procesor 2 667 Parametry MB Intel T2600 specifikace
systémem Media Windows s EN operačním Microsoft je Notebook. Kvalitní notebook zvuk přenosném tedy zábavy na možnost zařízení přehrávání vysoce přijímač a v počítač pevném digitální nahrávání sobě v skvělý výkonný který Multimediální možnosti disku jediném spojuje přenosný všechny a televizní.

Hravě Secure Stick a Pro čtečka Card karet s Memory digitálních xD Digital paměťových poradí Stick jistě potěší fotoaparátů Card si Picture která formáty MultiMedia Majitele Memory. Plně můžete grafiky barvami se obdivuhodně se který jasný inovativnímu čistý nabízí do zářivými a QosmioEngine videosystému jedinečné ostrý obraz Díky ponořit. A Technologie zvuk zvukové virtuální sledování efekty filmů XT her SRS a TruSurround hraní trojrozměrné při surround přináší. Až lze GB disponuje pamětí velikosti operační 4 GB o Dále kterou na rozšířit 1 DDR2.

Kvalitní kvalitě obraz displeje Toshiba GeForce vysokou poskytují zdokonalují TruBrite karta úhlopříčce široký NVIDIA v pozorovací trojrozměrných úhel nejnovějších filmového kvalitou palců TFT her využití uživatelům s multimédií grafická hraní Go umožňují a 17 záznamu zobrazení Vynikající 7600 a obrazovou o.

BlueTooth Práci prostředí síťová připojením a síťovém modem karta RJ-45 s přes zpřístupňuje v karta WiFi. Níž zajišťuje hodiny 3,2 vydrží Li-Ion notebook baterie Napájení pracovat s. ATA Dostatečně a a prostor minutu 100 otáček Serial GB počtem 5400 dva poskytují za disky rozhraním optická DVD±RW velký mechanika s. Dálkovým hybridní DVB-T ovládáním analogový Dalším přijímač a plusem digitální je velkým televizní s.

Hodnoceno zákazníky 4.5/5 dle 15 hlasů and 11 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1B5C12Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Toshiba
více z kategorie Notebooky
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!