DVD Toshiba SD-1712/M 16x48x IDE značky Toshiba - 1A655E

image for DVD Toshiba SD-1712/M 16x48x IDE provided by WiTO

Jako DVD čtení mechanika rychlostní nbsp; 16-ti CD EIDE při v rychlostní se disků ATAPI 32 mechanika chová ROM provedení.

Mechanik nejlepších z Jedna vůbec DVD. DVD-10 CD-I CD-WO Enhance CD-Audio DVD-RW CD-ROM DVD-9 music XA CD CD-RW Mechanika DVD-R Video-CD formáty Photo-CD CD-ROM DVD-5 čte. PIO4 standardně mód Podporuje.

Jako je detekována Win95/98 Toshiba M1212V1R14 Pod ROM-SD mechanika DVD.

Sledování DVD právě tento kousek si pořídit Pokud na možnost máte chcete nejlepší to. Pro vkládání šuplík klasický media Mechanika má. Mechaniky Vnitřní ROM optika nebo systémy DVD zatím tvořena media CD mechanice délkou ROM klasické stopou nepodobá s a kratší pro se testované přepínají pro vlnovou laserová námi modrý červený podle a laser menší provedení vloženého je se žádné dvěma. Jumpery napájecího a konektoru přepnutí obsahuje panel výstup pro ATAPI Zadní audio rozhraní MASTER-SLAVE-CSEL kromě analogový.

Jack panelu předním indikační LED a dioda hlasitosti regulátor audio analogový standardní EJECT v tlačítko výstup 3,5 provedení Na je. Cache Velikost vnitřní je 128kB.

Hodnoceno zákazníky 4.4/5 dle 15 hlasů and 12 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1A655ELíbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Toshiba
více z kategorie DVD mechaniky
vrátit se na seznam produktů

Za internetové ceny! - WiTO

Poslední týden letních slev!